,

Boobs kõrvarõngad “Sage me”

39.00

Rahulik, aga mitte igav. “Sage Me” on nagu väike roheline nali – kannad ja naeratad.

Tere tulemast Black Giraffe ehete maailma – siia, kus huumor kohtub hingega ja iga ehe räägib oma lugu. Meie kollektsioonis leiad kõrvarõngaid ja kaelaehteid, mis pole lihtsalt kaunid aksessuaarid – need on eneseväljendus, naeratus su päevas ja vahel ka vestluse alustajad.

Iga ehe on loodud südamega, väikese kiiksuga ja suure annuse armastusega. Mõned tooted panevad sind itsitama (“kas need on tõesti boobsidega kõrvarõngad?”), teised liigutavad sind oma lihtsuses ja sõnumis. Olgu sul ees tähtis päev või tavaline teisipäev – meie ehted sobivad igasse hetke, kus tahad tunda end erilisena.

Product total

Options total

Grand total

Kategooriad: , Silt:

“Sage Me” kõrvarõngad on loodud neile, kes armastavad vaikseid sõnumeid ja tugevat stiili.  Salveiroheline toon mõjub rahustavalt, aga ruuduline lillemotiiv lisab just paraja annuse karakterit ja kiiksu.

Polümeersavist käsitööna valminud kõrvarõngad on kerged, mõnusalt eristuvad ja nagu väike päikeseline vaheaeg argipäevas. Iga ehe on loodud armastuse, huumori ja mõttega – sest meil Black Giraffe’is usume, et ehted ei pea karjuma, et olla julged. Mõnikord piisab sosinast: Sage me.

Värv

Salveiroheline

Shopping Cart